Припливне встановлення Cooper&Hunter FHBQ-D5-K
27 220 грн. Купити! Припливно-витяжна система з рекуператором Cooper&Hunter FHBQ-D5-KWellgood.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
Cooper&Hunter FHBQ-D5-K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter FHBQ-D5-K
Ціни на Cooper&Hunter FHBQ-D5-K |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter FHBQ-D5-K | від 27 220 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter FHBQ-D8-K | від 31 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter FHBQ-D10-K | від 34 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter FHBQ-D15-M | від 46 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter FHBQ-D20-M | від 53 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter FHBQ-D30-M | від 89 210 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →