Комп'ютерне крісло Cougar Armor S
Відео 29Фото 16 |
Cougar Armor S |
|
Багаторічний досвід у створенні ігрових девайсів дає можливість компанії Cougar створювати якісні, зручні і ефективні геймерські крісла. В основі каркасу даної моделі лежить надійний і міцний метал. Оббивка представлена вентильованою екошкірою з велюровими вставками і м'якою набивкою, яка не зменшується з часом в об'ємі. Спинка має «обіймаючу» посадку. Для підтримки хребта передбачені 2 валика, шийний і поперековий; при цьому валики є знімними.
Нахил спинки можна регулювати в діапазоні 90-180˚, регулюванню можна піддавати і підлокітники. У кріслі Cougar Armor S передбачений механізм гойдання, жорсткість якого можна налаштувати за бажанням самого користувача або ж зовсім блокувати механізм гойдання. Сидіння маю м'яку пружну посадку. В якості стійки задіяний газоліфт 4 класу надійності. Шток газоліфта захищенвц металевим кожухом. Сидіння спирається на поворотну хрестовину з рухомими поліуретановими роликами. Насамперед крісло позиціонується в якості геймерського. Непоганий ортопедичний потенціал сидіння здатний омолодити спину свого власника. Виріб спроєктований з розрахунком на розвантаження хребта і покращення кровообігу в ногах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Armor S
Усі ціни 95 →Cougar Armor S | 10 099 грн. |
Геймерське крісло Cougar Armor S Black/Orange (3MGC2NXB.0001) | 10 779 грн. |
Кресло Cougar черное с оранжевым Armor S | 10 924 грн. |
Крісло Cougar чорне з помаранчевим Armor S | 10 924 грн. |
Кресло игровое Cougar Armor s | 10 481 грн. |
Крісло зайшло, причому вибирав довго, дивився купу оглядів, ходив у магазини та сидів. До вибору підійшов ретельно, тому в сидячому положенні проводжу по 10-12ч на день. Відразу скажу, що тут не шкіра, а дермантин. Дуже якісний, зносостійкий, приємний на дотик, але дермантин. Втішила комплектація. До крісла йшли дві подушки, одна під спину, друга під голову. Під спину (поперек) мені не зайшла, а ось під голову виявилася офігенною, користуюся постійно. Підлокітники багатофункціональні, але трохи хитрі. Працюють чудово, але я людина дратівлива, тому мене злегка напружує їхнє легке кочення при передачі на них зусилля. До речі, з приводу кочення. Спинка крісла опускається майже повністю. Залишається смоктати невеликий кут до положення коли крісло повністю горизонтальне. Але, якщо включити режим кочення, виставити його на майже максимальну жорсткість, то в кріслі можна повноцінно спати. Я звичайно не сплю в кріслі, але сам факт такої можливості мене здивував. Форма боковин нагадує мені автомобільні крісла. Через таку геометрію я сідаю майже повністю, і тіло не бовтається по кріслі. Коротше менше втомлююся. Ніжки пластикові, як ролики. Але не торохтять. Зручна форма крісла, як майже автомобільне. Підголовник+подушка під спину в комплекті. Хоч і не шкіра, але дуже якісний замінник шкіри. Крісло можна опустити практично у положення лежачи. Безшумні колеса. Підлокітники хоч і повністю настроюються, але трохи хитрі. Я не думаю, що вони зламаються, але трохи напружує відсутність монолітності. Антон Ч: користуюся Cougar Armor S кілька місяців |
Перші крісла Cougar вийшли на арену ігрової периферії в 2016 році. Нині в портфоліо марки їх налічується з добрий десяток. Місце якраз в «золотій середині» геймерських крісел бренду займає модель Armor S.
Головні адресати
Ігровий стілець адресований користувачам від мала до велика зростанням 160-180 см. Саме для них буде комфортним запас регулювання висоти сидіння від підлоги в межах від 36 до 44 см. По ширині сидіння впишеться під стать і дитині підліткового віку, і дорослому ваговій категорії до 120 кг». Пізнавані риси характеру моделі формує ромбоподібний орнамент оббивки — чорними нитками у крісел Cougar Armor S перших поколінь і помаранчевим плетінням у останніх версій крісла.
В стилі «оранж»
З помаранчевими нитками чудово гармонують бічні вставки на сидінні та спинці в стилі «оранж», а також написи на «фасаді» подушок. Верхня зроблена в формі метелика і набита синтетичної ватою, нижня — нагадує валик і заповнена формувальної піною високої щільності. Аналогічна піна використовується в якості наповнювача для сидіння. Щоб крісло краще тримало форму і забезпечувало правильну посадку користувача протягом тривалого часу використання, його конструкція посилена металевим каркасом.
Регулювання всього і вся
Сполучною ланкою крісла з металевою хрестовиною є механізм «топ ган» в особі газліфта 4-го класу надійності. До того ж модель має функцію гойдання з регулюванням жорсткості, похилою спинкою (в діапазоні 90-180°) і гнучко настроюються 4D-підлокітниками. Регулювання підставки для рук проводиться у вертикальній і горизонтальній площинах, з виносу і кутку розміщення. Суб'єктивно користувачам може не сподобається жорсткувате сидіння Cougar Armor S і відсутність механізму блокування спинки в будь-якому вибраному положенні, що є долею моделей рівнем вище.