Змішувач Cron Columbia 001
Cron Columbia 001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Columbia 001
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника однозахватний CRON COLUMBIA 001 хром силумін CR02 | 920 грн. |
Cron Смеситель для раковины CRON COLUMBIA 001 (CR0206) | 920 грн. |
Змішувач для раковини Cron Columbia.Chr-001 Nut | 920 грн. |
Змішувач для умивальника CRON COLUMBIA 001 (CR0206) | 920 грн. |
Змішувач для умивальника Cron Columbia 001 (CR0206) | 920 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →