Клавіатура з мишею
Crown CMMK-520B
Фото 4 |
Crown CMMK-520B |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crown 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crown.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crown CMMK-520B
Усі ціни 7 →Kомплект Crown CMMK-520B | 432 грн. |
Crown CMMK-520B | 389 грн. |
Crown CMMK-520В Black | 318 грн. |
Комплект (клавіатура + миша) Crown CMMK-520B | 312 грн. |
Комплект дротовий (клавіатура+мишка), Crown CMMK-520B Black | 374 грн. |
Комплект дротовий (клавіатура+мишка) Crown CMMK-520B Black | 434 грн. |
Комплект клавіатури та ведмедика Crown CMMK-520B USB Black | 420 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →