Підгузки Dada Extra Soft 4 / 54 pcs
Товар застарів Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 7 – 18; Упаковка (шт): 54; Стать: унісекс; Країна походження бренду: Польща; |
Dada Extra Soft 4 / 54 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dada 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dada.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dada Extra Soft 4 / 54 pcs
Ціни на Dada Extra Soft 4 / 54 pcs |
---|---|---|---|---|
Dada Extra Soft 4 / 46 pcs | від 289 грн. | 22 пропозиції | ||
Dada Extra Soft 4 / 48 pcs | від 289 грн. | 4 пропозиції | ||
Dada Extra Soft 4 / 50 pcs | від 355 грн. | 3 пропозиції | ||
Dada Extra Soft 4 / 82 pcs | від 570 грн. | 2 пропозиції |