Струни DAddario NYXL Nickel Wound 7-String 11-64 (NYXL1164)
DAddario NYXL Nickel Wound 7-String 11-64 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario NYXL Nickel Wound 7-String 11-64
Усі ціни 6 →Струна для гітар Струны D`ADDARIO NYXL1164 Nyxl Medium 7-STRING 11-64 | 651 грн. |
Струна для гитар Струны D`ADDARIO NYXL1164 Nyxl Medium 7-STRING 11-64 | 651 грн. |
Струни для електрогітари D'Addario NYXL1164 Nickel Wound Medium Electric G | 645 грн. |
D'Addario NYXL1164 NYXL Medium 7-String (11-64) | 651 грн. |
Струни D'Addario NYXL1164 NYXL 7-string 11-64 Medium | 711 грн. |
Струни для 7-струнної електрогітари D'Addario NYXL1164 MEDIUM 7-STRING (11 | 651 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →