Сковорідка De Buyer Carbone Plus 5110.28 28 см
Фото 3 |
De Buyer Carbone Plus 5110.28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Carbone Plus 5110.28 28 см
Сковорода De Buyer Carbone Plus 28 см (5110.28) | 2 412 грн. |
Сковорода 28см de Buyer 5110.28 | 2 539 грн. |
Сковорода de Buyer Carbone Plus Сталь 28 см (5110.28) | 2 285 грн. |
Додаткові функції і можливості сковорідки De Buyer 5110.28:
- Вага — 2.1 кг
Модификації De Buyer Carbone Plus 5110.28
Ціни на De Buyer Carbone Plus 5110.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Carbone Plus 5110.20 20 см | від 1 290 грн. | 11 пропозицій | ||
De Buyer Carbone Plus 5110.24 24 см | від 1 763 грн. | 1 пропозиція | ||
De Buyer Carbone Plus 5110.26 26 см | від 1 958 грн. | 9 пропозицій | ||
De Buyer Carbone Plus 5110.28 28 см | від 2 285 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →