Лялька DEFA Baby Nursing Staff 8213 (8213)
Фото 3 |
DEFA Baby Nursing Staff 8213 |
|
В асортименті 2 види.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DEFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DEFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DEFA Baby Nursing Staff 8213
Усі ціни 7 →Defa 8213 8213(Blue) | 389 грн. |
Лялька типу Барбі з дітками DEFA 8213 ванночка в комплекті (Розовый) | 475 грн. |
Defa Lucy с ребенком (8213) 8213(Pink) | 389 грн. |
Лялька типу Барбі з дітками DEFA 8213 ванночка в комплекті (Синий) | 475 грн. |
Лялька Defa Мама з малюками (8213) | 467 грн. |
Лялька з дітьми 2 кольори Defa ( 8213) | 496 грн. |
Лялька-мама з малюками (8213) | 312 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →