Мишка
Defender #1 MM-605
Відео 1Фото 9 |
Defender #1 MM-605 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender #1 MM-605
Усі ціни 105 →Мишка Defender #1 MM-605, бездротова, 3 кн. 1200 dpi, зелена | 215 грн. |
Миша Defender MM-605 Wireless червона | 215 грн. |
Мышь Defender #1 MM-605, зеленый 52607 | 251 грн. |
Defender MM-605 Green (52607) 52607 | 289 грн. |
Defender #1 MM-605 Red 52605 | 215 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →