Мишка
Defender Bionic GM-250L
Відео 2Фото 11 |
Defender Bionic GM-250L |
|
Комплектується ігровим килимком.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Bionic GM-250L
Усі ціни 40 →Мишка Defender Bionic GM-250L, 6кн., 3200dpi, (+килимок) підсвітка | 265 грн. |
Миша Defender Bionic GM-250L | 265 грн. |
Defender Bionic GM-250L Black 52250 | 269 грн. |
Мышь Defender Bionic GM-250L, 6кн., 3200dpi, (+коврик) подсветка 52250 | 412 грн. |
Мишка Defender Bionic GM-250L Black (52250) 52250 | 265 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →