Акустична система Denon SC-M41
Відео 7Фото 10 |
Denon SC-M41 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Купити Denon SC-M41
Усі ціни 15 →Denon RCD-M41 czarny + SC-M41 czarny | 20 787 грн. |
Denon RCD-M41 czarny + SC-M41 czarny | 21 294 грн. |
Музичний центр Denon RCD-M41 czarny + SC-M41 czarny | 20 787 грн. |
Denon RCD-M41 srebrny + SC-M41 czarny | 21 894 грн. |
Denon RCD-M41DAB srebrny + SC-M41 czarny | 16 195 грн. |
Якість на висоті. Прекрасний зовнішній вигляд, чорного кольору. Знімна передня накладка. У комплекті одразу є дроти для підключення. Плюсом йдуть дві поролонові заглушки для фазоінвертора. Колонки чудово вписалися в інтер'єр кімнати. Я думаю разом із сабвуфером це буде повноцінна пара: колонки+саб. Та й без саба вони витягують низи, відмінно відтворюють ВЧ та СЧ. Підходять для невеликих кімнат до 16м. Раджу до покупки. Denon у цих колонках врахував побажання меломанів та вони це дійсно оцінять це. Наявність басів, звук, якість складання, зовнішній вигляд не виявив Славик Давыдов: користуюся Denon SC-M41 більше року |
Акустична система Denon SC-M41 радує всім: лаконічним зовнішнім виглядом, якісним звучанням, високим рівнем збирання і адекватною вартістю.
Особливості дизайну
Пара колонок розміром 24x15x23 см і вагою 4.2 кг кожна, не створюють проблем з розміщенням на полицях або спеціальних підставках. Корпус з МДФ пропонується в чорному, бордового або коричневою забарвленням під дерево, що полегшує підбір до інтер'єрної гамі. Динаміки захищені тонким тканинним грилем на магнітах, який легко знімається.
Для дому те, що треба
Незважаючи на компактність, двосмугові колонки здатні видати сумарно до 120 Вт звуку в частотному діапазоні 45 – 40000 Гц, і в комплекті з сабом створюють чисте і збалансоване звучання. Особливо добре відпрацьовує твіттер діаметром 25 мм з м'яким куполом, високі з них звучать яскраво і природно. Не розчаровує і 120-міліметровий НЧ/СЧ динамік, укупі з портом на задній панелі роблячи баси м'якими і пружними, а переходи між кордонами частот плавними і рівними.
Незважаючи на всього одну пару клем, Denon SC-M41 цілком підійдуть на роль тилових колонок в системі 5.1 або 7.1, основних в спальню або кабінет, і навіть згодяться як монітори ближнього поля в невелику студію. При цьому, пара обійдеться всього в $150. Куди вже дешевше.