Диск Dezent R
Товар застарів 3 604 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски Dezent →
від 4 400 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 37 мм
від 4 070 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 37 мм
від 4 329 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 42 мм
від 3 972 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 36 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) - / 46 мм
від 4 139 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
від 3 053 грн.
діаметр (R) 16 / 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 / 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 - 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 / 39 мм
від 4 033 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 33 мм
від 3 339 грн.
діаметр (R) 14 - 19 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 - 45 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 160 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 65.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 60 мм
від 4 380 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 48 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
Модифікації Dezent R 1
Даної моделі немає в продажу |