Литий диск Dezent TX 6x15/5x98 ET38 DIA58,1
Відео 1Фото 43 | від 4 130 до 5 569 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Dezent TX 141
Характеристики
Dezent TX 6x15/5x98 ET38 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TX 6x15/5x98 ET38 DIA58,1
Сортувати
Dezent TX R15 W6 PCD5x98 ET38 DIA58.1 Silver | 5 569 грн. |
Dezent TX 6x15 5x98 ET38 DIA58.1 | 4 130 грн. |
Dezent TX Silver R15 W6.0 PCD5x98 ET38 DIA58.1 | 4 370 грн. |
Dezent TX (6J x 15 5x98 ET38 DIA58.1 Silver) | 4 243 грн. |
Dezent TX R15 W6 PCD5x98 ET38 DIA58.1 MATT GRAPHITE | 5 569 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі