Литий диск Dezent TY 7,5x18/5x112 ET50 DIA70,1
Відео 2Фото 20 | від 8 077 до 9 865 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Dezent TY 145
Характеристики
Dezent TY 7,5x18/5x112 ET50 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 7,5x18/5x112 ET50 DIA70,1
Сортувати
Dezent TY SILVER - Silber (R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA70.1) | 8 999 грн. |
Dezent TY (7.5J x 18 5x112 ET50 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 8 473 грн. |
Dezent TY R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA70.1 Graphite Matt TTYF8GA50 | 8 077 грн. |
Dezent TY Graphite matt R18 W7.5 PCD5x112 ET50 DIA70.1 | 9 361 грн. |
Диски Dezent TY 7,5x18 5x112 ET50 DIA70,1 (matt graphite) (1001139078) | 8 511 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі