Литий диск Diewe Cavo 10,5x20/5x130 ET45 DIA71,6
Фото 6 | від 16 362 до 19 145 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Diewe Cavo 41
Характеристики
Diewe Cavo 10,5x20/5x130 ET45 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Cavo 10,5x20/5x130 ET45 DIA71,6
Сортувати
Диски Diewe Wheels Cavo 10,5x20 5x130 ET45 DIA71,6 (silver) | 17 371 грн. |
DIEWE WHEELS CAVO ARGENTO - Silber (R20 W10.5 PCD5x130 ET45 DIA71.6) | 17 599 грн. |
Diewe Wheels Cavo R20 W10.5 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Platin S Anthracite Glos | 19 145 грн. |
Диски Diewe Wheels Cavo 10,5x20 5x130 ET45 DIA71,6 (silver) (1000924124) | 16 362 грн. |
Diewe Wheels Cavo R20 W10.5 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Silver 920SX-5130C45716 | 19 145 грн. |
Закрити
Схожі