Литий диск Diewe Trina 8,5x20/5x114,3 ET45 DIA67,1
Відео 7Фото 11 | від 13 717 до 20 419 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Diewe Trina 119
Характеристики
Diewe Trina 8,5x20/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 8,5x20/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Диски Diewe Wheels Trina 8,5x20 5x114,3 ET45 DIA67,1 (silver) | 14 564 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA ARGENTO - Silber (R20 W8.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) | 14 699 грн. |
Diewe Wheels Trina R20 W8.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 Black Matt 1420NX-5114 | 16 073 грн. |
Diewe Trina Argento Silver R20 W8.5 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 | 20 419 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 8,5x20 5x114,3 ET45 DIA67,1 (silver) (1001040715) | 13 717 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі