Литий диск Diewe Trina 8x18/5x114,3 ET35 DIA76
Відео 7Фото 11 | від 9 214 до 14 030 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Diewe Trina 124
Характеристики
Diewe Trina 8x18/5x114,3 ET35 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 8x18/5x114,3 ET35 DIA76
Сортувати
Diewe Trina Nero R18 W8.0 PCD5x114.3 ET35 DIA76.0 | 11 270 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 8x18 5x114,3 ET35 DIA76 (silver) (1000922207) | 10 660 грн. |
Diewe Trina Argento Silver R18 W8.0 PCD5x114.3 ET35 DIA76.0 | 11 270 грн. |
Diewe Trina PL R18 W8.0 PCD5x114.3 ET35 DIA76.0 | 12 512 грн. |
Diewe Trina Neroinox R18 W8.0 PCD5x114.3 ET35 DIA76.0 | 14 030 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі