Літня шина Diplomat UHP 225/55 R16 95W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Diplomat UHP 225/55 R16 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diplomat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diplomat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diplomat UHP 225/55 R16 95W
Усі ціни 19 →Diplomat UHP 225/55 ZR16 95W FR | 3 120 грн. |
Diplomat UHP 225/55 ZR16 95W FR | 3 171 грн. |
Diplomat DIPLOMAT UHP 225/55 R16 95W MFS (9051914277) | 4 670 грн. |
Diplomat UHP (225/55R16 95W) | 3 102 грн. |
Літня шина DIPLOMAT UHP 225/55R16 95W | 2 989 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →