Литий диск DISLA 405 5,5x13/4x108 ET30 DIA67,1
від 1 942 до 2 199 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації DISLA 405 7
Характеристики
DISLA 405 5,5x13/4x108 ET30 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 405 5,5x13/4x108 ET30 DIA67,1
Сортувати
Диски Disla Baretta 5,5x13 4x108 ET30 DIA67,1 (silver) | 1 998 грн. |
Disla Baretta (R13 W5.5 PCD4x108 ET30 DIA67.1) silver | 1 942 грн. |
Disla Baretta 5.5x13 4x108 ET30 DIA67.1 S | 2 134 грн. |
Disla Disla Baretta 5.5x13 4x108 ET30 DIA67.1 S | 1 981 грн. |
Диск Disla Baretta silver R13 W5,5 PCD4x108 ET30 DIA67,1 | 2 084 грн. |
Диск Disla Baretta 5.5x13 4x108 ET30 DIA67.1 S | 2 199 грн. |
Закрити
Схожі