Литий диск DISLA 507 6,5x15/5x112 ET40 DIA66,6
Фото 4 | від 2 097 до 3 040 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації DISLA 507 5
Характеристики
DISLA 507 6,5x15/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 507 6,5x15/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Disla Tornado R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (BD) 1000423672 | 2 250 грн. |
Disla Tornado (R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) BD | 2 097 грн. |
Диски Disla Tornado 6,5x15 5x112 ET40 DIA66,6 (BD) | 2 098 грн. |
Disla Tornado 6.5x15 5x112 ET40 DIA66.6 S | 3 040 грн. |
Литі диски Disla Tornado R15 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (BD) | 2 340 грн. |
Закрити
Схожі