Литий диск DISLA 603 7x16/5x115 ET38 DIA70,1
Фото 6 | від 2 932 до 3 934 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 603 23
Характеристики
DISLA 603 7x16/5x115 ET38 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 603 7x16/5x115 ET38 DIA70,1
Disla Formula (R16 W7.0 PCD5x115 ET38 DIA70.1) silver | 2 932 грн. |
Disla Formula 7x16 5x115 ET38 DIA70.1 S | 3 230 грн. |
Disla Formula 603 S R16 W7.0 PCD5x115 ET38 DIA70.1 | 3 934 грн. |
Закрити
Схожі