Радіатор опалення DJOUL 11 500x1100
від 2 456 до 3 017 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 11 41
Характеристики
DJOUL 11 500x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 11 500x1100
Сортувати
DJOUL DJOUL 11 тип 500x1100 (бічне підключення) | 2 853 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x1100 бічне підключення DJ115011 | 2 754 грн. |
DJOUL 11 тип 500x1100 (бічне підключення) 44304 | 2 456 грн. |
DJOUL 11 тип 500x1100 (нижнє підключення) 44426 | 3 017 грн. |
Закрити
Рекомендуємо