Радіатор опалення DJOUL 11 500x1600
від 3 412 до 4 418 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 11 41
Характеристики
DJOUL 11 500x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 11 500x1600
Сортувати
DJOUL DJOUL 11 тип 500x1600 (бічне підключення) | 4 222 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x1600 бічне підключення DJ115016 | 3 852 грн. |
DJOUL 11 тип 500x1600 (бічне підключення) 44307 | 3 412 грн. |
Радіатор сталевий Djoul 11 тип 500х1600 нижнє підключення | 4 400 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 11 500x1600 нижнє підключення DJ110516 | 4 418 грн. |
DJOUL 11 тип 500x1600 (нижнє підключення) 44429 | 3 959 грн. |
Радіатор сталевий Djoul 11 тип 500х1600 бокове підключення | 3 793 грн. |
Закрити
Рекомендуємо