Радіатор опалення DJOUL 33 300x1800
від 7 135 до 8 147 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 33 37
Характеристики
DJOUL 33 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 33 300x1800
Сталевий радіатор Djoul 33 300x1800 бічне підключення DJ333018 | 8 147 грн. |
DJOUL 33 тип 300x1800 (бічне підключення) 44381 | 7 135 грн. |
DJOUL 33 тип 300x1800 (нижнє підключення) 44508 | 7 572 грн. |
Закрити
Рекомендуємо