Електричний котел Dnipro Mini KEO 9/380 nasos 9 кВт 400 В
Товар застарів 9 155 грн. Одноконтурний електричний опалювальний котел середньої потужності, обладнаний вбудованим циркуляційним насосом і призначений для підключення до мережі змінного струму з напругою 400 В. Впорається з опаленням житлових, побутових або комерційних приміщень площею 72 м2. Підійде для невеликої 2-3 кімнатної квартири (при доступності необхідного трифазного підключення). Також може застосовуватися в якості доповнення до газових або твердопаливним котлам як резервне джерело тепла. За рахунок відсутності палива та процесу горіння забезпечує підвищену пожежну безпеку. Забезпечує циркуляцію теплоносія в опалювальному контурі з тиском до 2 бар. Для підігріву води котел Dnipro Mini KEO 9/380 nasos обладнаний ефективним проточним триступеневим блоком сумарною потужністю 9 кВт (3+3+3 кВт). Система управл...іння здійснює регулювання теплової потужності і оптимізує витрату електроенергії. Для безпечної експлуатації котла передбачена система блокувань, що запобігає перегрівання, надмірне підвищення тиску теплоносія і порушення його циркуляції. Котел має компактні габаритні розміри, максимально проста в управлінні і обслуговуванні. |
Одноконтурний електричний опалювальний котел середньої потужності, обладнаний вбудованим циркуляційним насосом і призначений для підключення до мережі змінного струму з напругою 400 В. Впорається з опаленням житлових, побутових або комерційних приміщень площею 72 м2. Підійде для невеликої 2-3 кімнатної квартири (при доступності необхідного трифазного підключення). Також може застосовуватися в якості доповнення до газових або твердопаливним котлам як резервне джерело тепла.
За рахунок відсутності палива та процесу горіння забезпечує підвищену пожежну безпеку. Забезпечує циркуляцію теплоносія в опалювальному контурі з тиском до 2 бар. Для підігріву води котел Dnipro Mini KEO 9/380 nasos обладнаний ефективним проточним триступеневим блоком сумарною потужністю 9 кВт (3+3+3 кВт). Система управління здійснює регулювання теплової потужності і оптимізує витрату електроенергії. Для безпечної експлуатації котла передбачена система блокувань, що запобігає перегрівання, надмірне підвищення тиску теплоносія і порушення його циркуляції. Котел має компактні габаритні розміри, максимально проста в управлінні і обслуговуванні.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dnipro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dnipro.
Модификації Dnipro Mini KEO 9/380 nasos
Ціни на Dnipro Mini KEO 9/380 nasos |
---|---|---|---|---|
Dnipro Mini KEO 4.5/220 nasos 4.5 кВт 230 В | від 15 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Dnipro Mini KEO-15/380 nasos 15 кВт 400 В | від 16 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Dnipro Mini KEO-24/380 nasos 24 кВт 400 В | від 17 000 грн. | 1 пропозиція |