Свердловинний насос Dongyin 777113
Відео 2 |
Dongyin 777113 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777113
Усі ціни 9 →Свердловинний відцентровий насос Dongyin 0.55 кВт 80 л/хв 1.6 м кабель 777 | 5 516 грн. |
Насос центробежный Dongyin 0.55кВт H 61(49)м Q 80(60)л/мин (777113) | 6 053 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.55кВт H 61(49)м Q 80(60)л/хв d94мм (777113) | 5 996 грн. |
Насос відцентровий свердловинний DONGYIN 0.55кВт H 61(49)м Q 80(50)л/мин Ø | 5 996 грн. |
Насос Dongyin 777113 Центробіжний 0.55кВт H 61(49)м Q 80(50)л/хв Ø94мм (3. | 5 850 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Dongyin 777113
Ціни на Dongyin 777113 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777111 | від 4 235 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777112 | від 4 680 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777113 | від 5 181 грн. | 9 пропозицій | ||
Dongyin 777114 | від 6 328 грн. | 2 пропозиції | ||
Dongyin 777115 | від 6 839 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →