Детектор валют DORS 135 (SYS-033273)
DORS 135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DORS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DORS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DORS 135
Усі ціни 20 →Детектор Dors 135 Валют з УФ лампами | 3 955 грн. |
Детектор Dors 135 Валют з УФ лампами | 4 050 грн. |
Перевірочний апарат Детектор Механічний Ручний Портативний для валют Dors | 4 940 грн. |
Портативний ручний Детектор Dors 135 Банкнот з УФ лампами | 3 925 грн. |
Портативний ручний Детектор Dors 135 Банкнот з перевіркою УФ лампами | 3 910 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості детектора валют DORS 135:
- Можливість підключення Dors 10 і Dors 15
РекомендуємоПорівняти в таблиці →