Теплоакумулятор для котла Drazice NADO 750 v6 750 л 32 буфер
Drazice NADO 750 v6 |
|
V6 – баки з вбудованим нержавіючим теплообмінником, трубчастий теплообмінник і дві труби для електричного нагрівального елемента типу TJ.
Можуть поставлятися з ізоляцією за запитом. Фото картки товару – бак без ізоляції.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice NADO 750 v6 750 л 32 буфер
Drazice Drazice NADO 750 v6 - 35 [750л/35л] | 128 652 грн. |
Drazice Буферна ємність Drazice NADO 750/35 v6 1216803250 | 158 570 грн. |
Акумулює бак 750/35 v6 DRAZICE NADO 121680350 | 32 000 грн. |
Буферна ємність Drazice NADO 750/35 V6 | 112 789 грн. |
Модификації Drazice NADO 750 v6
Ціни на Drazice NADO 750 v6 |
---|---|---|---|---|
Drazice NADO 300 v6 300 л 20 буфер | від 153 330 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice NADO 500 v6 500 л 23 буфер | від 47 846 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice NADO 750 v6 750 л 32 буфер | від 32 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice NADO 1000 v6 1000 л 37 буфер | від 125 492 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →