Мотошина Dunlop SportMax RoadSmart III 150/70 R17 69V
Товар застарів 8 874 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 150; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: V; |
Dunlop SportMax RoadSmart III 150/70 R17 69V 110/80 B 19 " 59 V 110/80 R 18 " 110/80 R 19 " 58 V 59 V 120/60 R 17 " 55 W 120/70 B 14 " 55 H 120/70 B 15 " 120/70 B 17 " 56 H 58 W 120/70 R 14 " 55 H 120/70 R 15 " 56 H 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 18 " 120/70 R 19 " 59 W 60 W 130/70 R 17 " 62 W 140/70 R 18 " 67 V 150/70 R 17 " 150/70 R 17 " 69 V 69 W 150/70 R 18 " 160/60 B 14 " 70 W 65 H 160/60 B 17 " 69 W 160/60 R 14 " 65 H 160/60 R 15 " 67 H 160/60 R 17 " 69 W 160/70 R 17 " 73 W 170/60 R 17 " 72 W 170/60 R 18 " 180/55 B 17 " 73 W 73 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 B 17 " 190/55 R 17 " 75 W 75 W 190/60 R 17 " 75 W 190/60 R 17 " 78 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop SportMax RoadSmart III 150/70 R17 69V
Ціни на Dunlop SportMax RoadSmart III 150/70 R17 69V |
---|---|---|---|---|
Dunlop SportMax RoadSmart III 110/80 R19 59V | від 6 146 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart III 120/70 -17 58W | від 5 150 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 120/70 R14 55H | від 8 414 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 120/70 R15 56H | від 7 728 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 120/70 R17 58W | від 5 448 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart III 120/70 R19 60W | від 7 396 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart III 150/70 R17 69W | від 6 094 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart III 160/60 -14 65H | від 5 620 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart III 160/60 -17 69W | від 6 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 160/60 R14 65H | від 8 004 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 160/60 R15 67H | від 8 234 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 160/60 R17 69W | від 6 758 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart III 180/55 -17 73W | від 6 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 180/55 R17 73W | від 6 816 грн. | 9 пропозицій | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 190/50 R17 73W | від 7 416 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax Roadsmart III 190/55 R17 75W | від 7 470 грн. | 5 пропозицій |