Мотошина Dunlop TrailSmart 170/60 R17 72V
Відео 3Фото 3 | Товар застарів 6 940 грн. Призначення: adventure; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 170; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: V; |
Dunlop TrailSmart 170/60 R17 72V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop TrailSmart 170/60 R17 72V
Ціни на Dunlop TrailSmart 170/60 R17 72V |
---|---|---|---|---|
Dunlop TrailSmart 120/90 R17 64S | від 4 894 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop TrailSmart 130/80 R17 65S | від 6 897 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop TrailSmart 130/80 R17 65H | від 5 395 грн. | 3 пропозиції |