Мотошина DURO HF903 130/90 -10 61J
Очікується у продажу 2 105 грн. Призначення: adventure; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: J; |
DURO HF903 130/90 -10 61J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DURO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DURO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DURO HF903 130/90 -10 61J
Ціни на DURO HF903 130/90 -10 61J |
---|---|---|---|---|
DURO HF903 120/70 R12 56J | від 1 823 грн. | 4 пропозиції | ||
DURO HF903 130/60 R13 55J | від 2 038 грн. | 4 пропозиції | ||
DURO HF903 130/70 R12 58J | від 1 963 грн. | 2 пропозиції | ||
DURO HF903 130/80 R12 69L | від 2 146 грн. | 3 пропозиції | ||
DURO HF903 130/90 R10 61J | від 1 942 грн. | 4 пропозиції |
Схожі