Настільна лампа EGLO Pyton 85333
EGLO Pyton 85333 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Pyton 85333
Настільна лампа EGLO 97725 1 3W G9 LED золото/кришталь "Пітон Голд" | 1 743 грн. |
Настільна лампа Eglo 97725 PYTON GOLD | 1 743 грн. |
Настільна лампа Eglo 97725 Pyton G9 1x3W 3000K Lm IP20 | 1 743 грн. |
Настільна лампа Eglo 97725 Pyton gold | 1 743 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →