Кондиціонер Electrolux EACS-24HF/N3 65 м²
Electrolux EACS-24HF/N3 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2025/1885 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики EACS-24HF/N3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EACS-24HF/N3 65 м²
Кондиціонер Electrolux EACS-24HF/N3 Fusion | 22 290 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion EACS-24HF/N3 | 19 223 грн. |
Спліт-система Electrolux Fusion Pro EACS-24HF/N3 | 22 295 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion EACS-24HF/N3 | 22 292 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера Electrolux EACS-24HF/N3:
- Антикліщове фільтр
- Автоматичне розморожування
Модификації Electrolux EACS-24HF/N3
Ціни на Electrolux EACS-24HF/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EACS-07HF/N3 21 м² | від 7 510 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-09HF/N3 24 м² | від 8 235 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux EACS-12HF/N3 32 м² | від 8 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux EACS-18HF/N3 50 м² | від 15 832 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrolux EACS-24HF/N3 65 м² | від 19 223 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →