Кухонна мийка Elleci Quadra 440 815x500
Elleci Quadra 440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Quadra 440 815x500
Усі ціни 27 →Elleci Q 440 ON TOP | 13 999 грн. |
Мийка ELLECI Q 440 ON TOP ALUMINIUM 79 | 13 999 грн. |
ELLECI Q 440 ON TOP FULL BLACK 40 | 13 999 грн. |
Кухонна мийка Elleci Quadra 440 815x500 | 10 210 грн. |
Elleci Q 440 UNDER TOP | 14 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →