Матрац EMM ComFort Zima-Leto 140x190
від 4 725 до 5 253 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 100 кг Висота:17 см |
Модифікації EMM ComFort Zima-Leto 15
Характеристики
EMM ComFort Zima-Leto 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM ComFort Zima-Leto 140x190
Сортувати
Матрац пружинний ComFort зима-літо 140x190 | 4 775 грн. |
Матрац двосторонній 140х190 EMM ComFort зима-літо | 4 735 грн. |
Матрац двосторонній 140х190 EMM ComFort зима-літо | 4 725 грн. |
Ортопедичний матрац ComFort зима-літо, 140х190 | 5 253 грн. |
Закрити
Рекомендуємо