ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА
EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Холодний старт.
Простий інтерактивне ДБЖ для підтримки домашнього комп'ютера або робочого місця в офісі. Розрахований на живлення навантаження потужністю до 390 Вт та укомплектований герметичною 12-вольтовою батареєю ємністю 7 Агод. При живленні від мережі ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650 може працювати, виконуючи функції побутового стабілізатора, при напрузі в мережі від 165 до 275 В. Для підключення споживачів е/е передбачені дві розетки (типу Schuko), які знаходяться на задній поверхні корпусу . Прилад має функцію холодного старту — тобто, він може подавати струм для увімкнення комп'ютера або іншої техніки при знеструмленій мережі.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА
Усі ціни 40 →EnerGenie EnerGenie EG-UPS-B650 | 1 799 грн. |
ИБП 650 VA, Basic Series EnerGenie (EG-UPS-B650) | 1 799 грн. |
Джерело безребійного живлення EnerGenie EG-UPS-B650 650VA | 1 799 грн. |
EnerGenie 650VA (EG-UPS-B650) | 2 078 грн. |
EnerGenie 650VA (EG-UPS-B650) | 2 078 грн. |
ще 20 пропозицій
До покупки УПС мене підштовхнула сумна подія, після якої я втратив двотижневу роботу, файли якої зберігалися на SSD. Диск був не першої свіжості, захисту від раптового відключення енергії на ньому не було, і в результаті збою файлова система розсипалася так, що навіть фахівці з відновлення інформації спантеличено чухали ріпу і загадували кілька тижнів, щоб спробувати розібратися в проблемі. Про те, що є якісь гарантії відновлення, ніхто навіть не заїкався. Після такого збою працювати без УПС було вже ніяк неможливо, і я придбав цей варіант. Пристойна вихідна потужність дає час зберегти все, що потрібно, скопіювати результати на зовнішній вигляд або хмарний сервіс. За паспортом він тягне навантаження 510 ватів і це хороша цифра. Мій комп'ютер разом з монітором і роутером з'їдає від 150 до 250 ватів на годину. Так що безперебійник таке навантаження тягне "у легке". Спеціально проводив випробування, скільки він протримається до повного відключення (попередньо відрубавши SSD) і виходило щось близько 9-11 хвилин. В принципі, результат цілком гідний. За цей час можна багато встигнути зробити, файли скопіювати на HDD точно можна. Також непогано справляється з функціями стабілізатора. Є захист від перевантаження та від короткого замикання (вимикається). Вміє робити холодний старт, тобто подавати струм для старту комп'ютера за знеструмленої мережі. Є дворічна гарантія від виробника. Немає інструкції ні російською, ні українською. Те, що є англійською інструкцією назвати складно. Добре хоч органи управління та контролю абияк підписані. Розібрався самотужки, складного нічого немає. |
Додати відгук
Модификації EnerGenie EG-UPS-B650
Ціни на EnerGenie EG-UPS-B650 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-B650 650 ВА | від 1 709 грн. | 40 пропозицій | ||
EnerGenie EG-UPS-B850 850 ВА | від 2 184 грн. | 39 пропозицій |