Морозильний лар Ergo BD-250 255 л
Фото 10 |
Ergo BD-250 |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergo BD-250 255 л
Морозильна скриня Ergo BD-250 255 л | 10 050 грн. |
Морозильна скриня Ergo BD-250 | 9 563 грн. |
Морозильный ларь Ergo BD-250 | 10 309 грн. |
Морозильный ларь ergo bd-250rf | 10 033 грн. |
Мрозильный ларь Ergo BD-250 RF | 9 610 грн. |
Працює вже кілька років без проблем. Спочатку були сумніви щодо цього виробника. Хотілося техніку більш іменитих брендів, але обмеженість бюджету внесла свої корективи і я не шкодую. Ціна. Явна перевага у місткості над вертикальною морозилкою. Добре тримає мороз при відключенні світла. На підлозі буває трохи вологи, не зрозуміло чому. Володимир : користуюся Ergo BD-250 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →