Проточний водонагрівач Etalon Y 10
Etalon Y 10 |
|
Простий і надійний газовий проточний водонагрівач середньої потужності з порівняно компактним прямокутним корпусом для вертикального настінного монтажу. Є практичним і безпечним у повсякденному використанні енергонезалежним апаратом з відкритою камерою згоряння (потрібна повноцінна димохідна система) та електрозапалюванням, що отримує живлення від змінних батарей (Type D, R20, LR20).
Є молодшою моделлю сімейства проточних бойлерів Etalon YUMA, що мають посилений теплообмінник та вдосконалений водогазовий вузол, що є запорукою надійності протягом усього терміну експлуатації. Проточний водонагрівач Etalon Y 10 позиціонується як продукт базової цінової категорії, здатний забезпечити швидке приготування гарячої води до 10 л/хв (при підігріві на 25 °C). Він подолає обслуговування невеликих домогосподарств і допоможе задовольнити типові побутові потреби сім'ї, що складаються з 2-5 осіб.
На відміну від електричних бойлерів такий апарат не вимагає підключення до електромережі. А серед його основних переваг варто виділити високу швидкість підігріву, яка забезпечує подачу гарячої води лише через 20-30 с після запуску. Надійна та інтуїтивно зрозуміла система управління підтримує необхідну температуру шляхом ручної зміни інтенсивності полум'я пальників (до 20 кВт) та регулювання швидкості протоки води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Etalon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Etalon.
Купити Etalon Y 10
Газовая колонка Etalon y 10 gi (Пальма) | 5 037 грн. |
Проточний водонагрівач Etalon Y 10 I | 6 099 грн. |
газовый водонагреватель etalon y 10 i (вертик. 210/355/650) | 5 037 грн. |
1 1 0 2 |
Відгуки написали рукожопі ідіоти! Відмінна колонка, працює бездоганно, середній термін служби цієї колонки 8-9 років! Замість батарейок поставив авпрямитель на 2 А Ostap Ibragimovich: користуюся Etalon Y 10 більше року |