ДБЖ EXA-Power SL 800 800 ВА
EXA-Power SL 800 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EXA-Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EXA-Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EXA-Power SL 800 800 ВА
Инвертор EXA-Power ЕХА SL 800 | 9 120 грн. |
Инвертор EXA-Power SL 800 | 10 000 грн. |
Інвертор ЕХА POWER SL 800 | 8 625 грн. |
Модификації EXA-Power SL 800
Ціни на EXA-Power SL 800 |
---|---|---|---|---|
EXA-Power SL 600 600 ВА | від 7 642 грн. | 3 пропозиції | ||
EXA-Power SL 800 800 ВА | від 8 625 грн. | 3 пропозиції |