Зимова шина Falken Eurowinter HS01 155/60 R15 74T
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS01 155/60 R15 74T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS01 155/60 R15 74T
Усі ціни 7 →Falken EUROWINTER HS01 155/60 R15 74T (9021641284) | 3 980 грн. |
Зимние шины Falken Eurowinter HS01 155/60 R15 74T 1001017631 | 3 135 грн. |
Falken Eurowinter HS01 155/60 R15 74T | 3 059 грн. |
FALKEN HS-01 155/60 R15 74T. DOT2022 | 2 607 грн. |
Зимові шини Falken Eurowinter HS01 155/60 R15 74T | 3 323 грн. |
Falken EUROWinter G HS01 155/60 R15 74T | 3 212 грн. |
FALKEN HS-01 155/60 R15 74T. | 3 006 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →