Вантажна шина Falken RI151 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
Falken RI151 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 235/75 R17.5 " 132 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken RI151 215/75 R17.5 126M
Falken RI 151 (рулевая) 215/75 R17.5 126/124M | 9 115 грн. |
Falken RI-151 (рулевая) (215/75R17.5 126M) | 9 253 грн. |
Грузовые шины Falken RI 151 (рулевая) 215/75 R17.5 126/124M 1000938762 | 9 057 грн. |
Вантажні шини Falken RI 151 (рульова) 215/75 R17.5 126/124M | 9 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken RI151 215/75 R17.5 126M
Ціни на Falken RI151 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Falken RI151 215/75 R17.5 126M | від 9 057 грн. | 4 пропозиції | ||
Falken RI151 235/75 R17.5 132M | від 10 324 грн. | 1 пропозиція |