Умивальник Fancy Marble Lucia 600 600 мм
Фото 3 |
Fancy Marble Lucia 600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Lucia 600 600 мм
Усі ціни 6 →Раковина з литого каменю Fancy Marble (Буль-Буль) Lucia 600 1306101 | 4 999 грн. |
Раковина Буль-Буль Lucia (1306101) 1306101 | 5 999 грн. |
Раковина Fancy Marble Lucia 600 (1306101) | 4 999 грн. |
Раковина FANCY MARBLE Lucia 600 1306101 | 4 999 грн. |
Умывальник Fancy Marble Lucia (600) 1306101 1306101 | 5 999 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Lucia 600 Білий | 4 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →