Вудилище Favorite Impulse TZ IMPTZ792L-T
Favorite Impulse TZ IMPTZ792L-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Impulse TZ IMPTZ792L-T
Усі ціни 11 →Спиннинг Favorite Impulse TZ IMPTZ-792L-T 2.36m 2-10g Fast (1693.03.52) | 10 740 грн. |
Удилище Favorite Impulse TZ NEW IMP-792L-T, 2.36m 2-10g Ex.Fast (1693.03.5 | 10 740 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Impulse TZ NEW IMP-792L-T, 2.36m 2-10g Ex.Fast | 10 740 грн. |
Вудлище Favorite Impulse TZ NEW IMP-792L-T, 2.36m 2-10g Ex.Fast (1693.03.5 | 10 976 грн. |
Вудилище Favorite Impulse TZ New 2.36m 2-10g (IMPTZ-792L-T) | 10 503 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →