Фітнес станція Finnlo Autark 6600 (F-3942)
Фото 17 |
Finnlo Autark 6600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Finnlo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Finnlo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Finnlo Autark 6600
Усі ціни 8 →Фитнес станция Finnlo Autark 6600 (3942) | 109 942 грн. |
Фітнес станція Finnlo Autark 6600 стек 100 кг | 109 942 грн. |
Фитнес станция Finnlo Autark 6600 (3942) | 109 943 грн. |
Фітнес станція Finnlo Autark 6600 (3942) | 109 943 грн. |
Тренажер Finnlo Autark 6600 | 131 528 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості силового тренажера Finnlo Autark 6600:
- Можлива комплектація з різною вагою вантажу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →