Пальник Fire-Maple FMS-105
Фото 6 |
Fire-Maple FMS-105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fire-Maple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fire-Maple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fire-Maple FMS-105
Усі ціни 7 →Пальник газовий Fire Maple 105 FMS 105 | 1 010 грн. |
Горелка со шлангом Fire-Maple FMS-105 | 439 грн. |
Газовий портативний пальник зі шлангом Fire-Maple FMS 105 3000Вт | 1 243 грн. |
Пальник зі шлангом Fire-Maple FMS-105 | 1 010 грн. |
Газовий пальник Fire Maple FMS-105 | 1 010 грн. |
Виносний газовий пальник Fire Maple FMS-105 | 1 276 грн. |
Горілка зі шлангом FM FMS 105 | 1 111 грн. |
Додаткові функції і можливості пальника Fire-Maple FMS-105:
- Можливість підключення цангового газового балона за допомогою адаптера (в комплекті не йде)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →