Всесезонна шина Firestone FR710 215/60 R16 95S
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Firestone FR710 215/60 R16 95S 215/60 R16 94 S 215/60 R16 95 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone FR710 215/60 R16 95S
Firestone Firestone FR710 215/60 R16 95S | 3 240 грн. |
Firestone FR710 215/60 R16 95S | 3 095 грн. |
Firestone FR710 215/60 R16 95S (279412) 279412 | 3 069 грн. |
Firestone FR710 215/60 R16 95S | 3 497 грн. |
Шина Firestone FR710 215/60 R16 95S | 3 403 грн. |
Відеоогляди
Модификації Firestone FR710 215/60 R16 95S
Ціни на Firestone FR710 215/60 R16 95S |
---|---|---|---|---|
Firestone FR710 215/60 R16 94S | від 3 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Firestone FR710 215/60 R16 95S | від 3 095 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →