Сучкоріз Fiskars 112160 (1001432)
Відео 1Фото 4 |
Fiskars 112160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 112160
Усі ціни 26 →Гілкоріз площинний Fiskars SingleStep ™ L28 (S) (112160) 112160 | 1 349 грн. |
Сучкоріз площинний малий Fiskars SingleStep L28 112160 | 1 699 грн. |
Сучкорез плоскостной Fiskars SingleStep L28 (1001432) | 1 699 грн. |
Сучкорез Fiskars SingleStep S L28 112160 (1001432) | 1 011 грн. |
Малий площинний сучкоріз із загнутими лезами Fiskars SingleStep L28 (10014 | 970 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →