Спальний мішок Fjord Nansen Floro
Fjord Nansen Floro |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Floro
Спальний мішок Fjord Nansen FLORO 7829 | 2 400 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Floro Sapphire 10/5°С 185 см Left Zip (fn7829) | 2 400 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Floro Синій (fn7829) | 2 400 грн. |
Спальник Fjord Nansen Floro (1046-fn7829) | 2 400 грн. |
Спальний мішок FJORD NANSEN FLORO | 2 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →