Вудилище Flagman Force Active Picker 270 (FAP270)
Flagman Force Active Picker 270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Force Active Picker 270
Пікер Flagman Force Active Picker 2.7м 50г (FAP270) | 760 грн. |
Пікерне вудлище Flagman Force Active Picker 2.7м 50г арт FAP270 | 950 грн. |
Пікерне вудлище Flagman Force Active Picker 2.7м 50г (FAP270) | 903 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →