Сковорідка Frabosk Marilyn 651.32 32 см
Товар застарів 1 285 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 32; Товщина дна (мм): 4; Товщина стінок (мм): 4; Матеріал сковороди: штампований алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: тефлонове; Функції та можливості: Комплектація: |
Frabosk Marilyn 651.32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frabosk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frabosk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Frabosk Marilyn 651.32
Ціни на Frabosk Marilyn 651.32 |
---|---|---|---|---|
Frabosk Marilyn 651.20 20 см | від 435 грн. | 10 пропозицій | ||
Frabosk Marilyn 651.24 24 см | від 540 грн. | 11 пропозицій | ||
Frabosk Marilyn 651.26 26 см | від 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Frabosk Marilyn 651.28 28 см | від 650 грн. | 11 пропозицій |